O nas

Co nas różni od konkurencji?

ELEGANCKIE WNĘTRZA

Dom Weselny Alfa

Wspaniała architektura, ekskluzywny design i kreacja umożliwiają zorganizowanie wesela w stylu nowoczesnym. Dodatkowo różnorodność oświetlenia, mebli i materiałów wykończeniowych umożliwiają przystrojenie sal w nietuzinkowy sposób.

WYŚMIENITE POTRAWY

Szefowie Kuchni z bogatym stażem zapewniają tradycyjne potrawy w oryginalnych smakach. Serwując dania w ciepłej i rodzinnej atmosferze słyniemy z Polskiej Kuchni opartej na tradycyjnej recepturze gwarantującej smaczne i niepowtarzalne jedzenie.

IDEALNA LOKALIZACJA

Jeżeli chcecie, żeby Wasze wesele miało niepowtarzalny klimat - jesteście we właściwym miejscu. W sercu małopolski, na przedmieściach miasta Nowego Sącza, bezpośrednio przy trasie prowadzącej w kierunku Krakowa, najważniejsza zabawa Waszego życia zyska dodatkowy blask.

MAŁE I DUŻE PRZYJĘCIA

Do dyspozycji Was i Waszych gości oddajemy domy weselne, gdzie w zależności od lokalu wygodnie może zasiąść 250 osób oraz 130 osób. Przygotowane są dla Was duże parkingi oraz tarasy.

ESTETYKA

Estetyka ma dla nas duże znaczenie. Dlatego zwracamy uwagę nie tylko na smak poszczególnych dań, ale również na ich oryginalny i wyszukany wygląd. Stąd też wynika nasza niezwykła dbałość o najdrobniejsze detale wystroju. Specyficzny mikroklimat Alfy oddziałuje na wszystkie zmysły, pobudzając i wyostrzając nie tylko zmysł smaku, ale i też wzroku.

PROFESJONALNA OBSŁUGA

Miła i profesjonalna obsługa gwarantuje usługi na najwyższym poziomie. To właśnie nasza załoga nadaje specyficzną atmosferę, która sprzyja odprężeniu i oderwaniu się od trosk dnia codziennego.